Ogrodzenia plastikowe

Ogrodzenia plastikowe pozwalają cieszyć się perfekcyjną konstrukcją przez wiele lat.

 Wykazują odporność na promieniowanie UV oraz zmienną temperaturę. Ich zaletą jest również brak konieczności konserwacji w postaci malowania czy impregnowania – plastikowe płoty nie rdzewieją jak metal ani nie butwieją jak drewno. Sztachety PCV czy modułowe płoty są więc idealnym materiałem do budowy systemów ogrodzeniowych – lekkie, proste w montażu i bardzo łatwe w utrzymaniu w idealnym stanie.

Ogrodzenia PCV produkowane są w różnych stylach – chcesz, żeby Twój plastikowy płot do złudzenia przypominał drewniany lub metalowy? Nie ma problemu! Elementy tego typu płotów można też pomalować na dowolny kolor, co stwarza ogromne możliwości aranżacji i pozwala na dopasowanie ogrodzenia do charakteru budynku mieszkalnego, elewacji, ogrodu, rodzaju nawierzchni na posesji czy nawet sąsiednich zabudowań

Profesjonalne ogrodzenia z plastiku i płoty PCV

Zaawansowana technologia produkcji, nowoczesna estetyka, trwałość i prostota utrzymania w czystości oraz dobrym stanie – właśnie ze względu na te zalety, plastikowe ogrodzenia cieszą się ogromną popularnością. Płoty PCV są ponadczasowym rozwiązaniem, które jest znacznie tańsze niż tradycyjne płoty drewniane czy metalowe.

Najważniejsze zalety ogrodzenia z PCV?

Proponujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb – jesteśmy gotowi przygotować ogrodzenie PCV o dowolnej szerokości i wysokości, także z oryginalnym wzorem dostosowanym do Twoich zainteresowań i pasji albo elementów otoczenia. Projekt ogrodzenia możesz zamówić u nas lub dostarczyć nam własny. To, czego potrzebujemy do przygotowania kompleksowej wyceny, to wymiary ogrodzenia, określenie rodzaju podłoża do montażu, a także wzór ogrodzenia, jego kolor i wysokość.

Niech Twoje ogrodzenie wzbogaci krajobraz! Wykonujemy również dowolne wzory, wycinane na przelot w panelach ogrodzeniowych, a także jesteśmy otwarci na pomysłowość naszych klientów i jeśli tylko coś będzie fizycznie do wykonania, podejmiemy się takiej realizacji.

Kupując nasze ogrodzenia wspierasz polską gospodarkę. Nasze produkty są wyrobem w 100% polskim.

Zapomnij o uciążliwej konserwacji! Ogrodzenia PCV nie butwieją jak drewno i nie rdzewieją jak metal. Łatwo je utrzymać w czystości, nie wymagają konserwacji, impregnowania, stosowania preparatów antykorozyjnych ani malowania. To naprawdę nowoczesny wyrób, który będzie cieszył swoim estetycznym wyglądem przez długie lata.

Wypełnij formularz i daj nam znać, czego potrzebujesz.
Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę!

Wzory

Przykładowe realizacje