O nas

Ogrodzenia Kujawa

Ogrodzenia Kujawa to firma, która jest Dystrybutorem najlepszych polskich producentów. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu towary w bardzo dobrej jakości w najniższych cenach.

 Dokonując zakupu w naszej firmie, będą Państwo mogli wybrać z szerokiej oferty ogrodzeń dla sektora mieszkaniowego, handlowego i przemysłowego.

Ogrodzenia Kujawa oferują kompleksową ofertę, od projektu po montaż oraz serwis.
Chcemy aby nasi klienci, poprzez naszą wiedzę oraz kompetencje, mogli zawsze liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

Oprócz ogrodzeń oferujemy również wszystkie produkty marki Wiśniowski. To jeden z największych polskich producentów bram garażowych, drzwi, okien i ogrodzeń.

Wiemy, jak ważna jest obsługa klienta i cały czas staramy się podnosić jej poziom. Chcąc zapewnić naszym klientom jak największą możliwość zapoznania się z oferowanymi produktami już w listopadzie 2021 r. rozpoczniemy budowę ogrodu ekspozycyjnego z ogrodzeniami. Znajdą się tam ogrodzenia aluminiowe, metalowe, drewniane, plastikowe, panelowe, betonowe, z betonu architektonicznego, z siatki. Każdy z Państwa będzie mógł zobaczyć i dotknąć ogrodzenie, którym będzie zainteresowany.
 
Część ogrodzeń, sprzedajemy z magazynu. Na dzień dzisiejszy w stałej sprzedaży posiadamy ogrodzenia panelowe 2D i 3D z podmurówką i taśmą ogrodzeniową.
 
W niedługim czasie, nasz magazyn powiększy się o kolejne produkty.

Nasza firma

Ekspozycja

Jedna z Największych w Polsce

Zaczynaliśmy od sprzedaży produktów firmy Drogbruk. Po kilku latach współpracy, zostaliśmy liderem sprzedaży w regionie i otrzymaliśmy status Autoryzowanego Salonu Sprzedaży. Tak duży sukces był możliwy, dzięki budowie jednego z największych ogrodów ekspozycyjnych w Wielkopolsce.

DYSTRYBUCJA - DORADZTWO - PROJEKT - MONTAŻ - SERWIS

ZAPRASZAMY